Telefon na kartę i abonament w Niemczech


Porównanie niemieckich ofert na kartę i z abonamentem

Mieszkam w Niemczech
Jaki telefon na kartę a jaki na abonament?Przebywasz w Niemczech i chcesz tanio telefonować do Polski i do Niemiec z telefonu komórkowego? Zamów starter przez Internet i zyskaj bonusy, których nie dostaniesz w zwykłym sklepie. Za starter możesz zapłacić kartą kredytową, przelewem lub podając własne konto bankowe, celem pobrania opłaty przez operatora. Jeżeli zostajesz w Niemczech na dłużej lub na stałe, wybraliśmy dla Ciebie kilka dobrych ofert z telefonami komórkowymi na abonament.

Jeśli posiadasz już numer telefonu i nie chcesz z niego rezygnować, przenieś go do nowego operatora, który najczęściej zwróci Ci opłatę za jego przeniesienie w postaci dodatkowego doładowania. Nic więc nie stracisz.

Zamawiając telefon na kartę lub abonament przez Internet zyskujesz więcej!Ofert na kartę i na abonament jest wiele, ale którą kupić? Wybraliśmy tyko najciekawsze obecnie oferty telekomunikacyjne spośród setek dostępnych na rynku planów typu Prepaid lub Postpaid. Zamawiając w Internecie zyskujesz więcej, ponieważ ceny za starter w normalnym sklepie są zwykle wyższe. Dzwoń tanio i wygodnie z komórki na komórkę lub telefon stacjonarny w Polsce i nie zapomnij o wysokich rachunkach i patrzeniu na zegarek!


Telefony na kartę i abonament - najciekawsze oferty Prepaid i Postpaid


Zamów kartę SIM już dziś i telefonuj taniej do Polski do Polski i na cały świat:Congstar

Tani telefon na kartę w sieci Telekom

WIĘCEJFreenet Mobile

Tani telefon na kartę w sieci Vodafone

WIĘCEJFraenk

Tani telefon na kartę w sieci Telekom

WIĘCEJKlarmobil

Tani telefon na kartę w sieci o2, Telekom lub Vodafone

WIĘCEJmaXXim

Tani telefon na kartę w sieci o2

WIĘCEJDiscotel

Tani telefon na kartę w sieci Telekom

WIĘCEJLyca Mobile

Tani telefon na kartę w sieci o2

WIĘCEJInformacje praktyczne:


Starter na doładowania

W Niemczech jest dużo starterów na kartę (prepaid). Wybierz najlepszy, żeby tanio telefonować zarówno do Polski jak i do Niemiec.

WIĘCEJJaki wybrać prefiks?

Dzwonisz z telefonu stacjonarnego do Polski, wybieraj zawsze tanie prefiksy (numery kierunkowe), które znacznie obniżają ceny połączeń.

WIĘCEJInternet za darmo w komórce?

Tak, to możliwe! Do tego niskie ceny połączeń do Polski i do Niemiec na stacjonarne i komórki. A wszystko to bez umowy. Sprawdź, jak to działa.

WIĘCEJ