Tanie numery kierunkowe z Niemiec do Polski


Najtańsze prefiksy przed polskim numerem

Call by Call.
Tani prefiks przed numerem do Polski.Posiadasz telefon w Deutsche Telekom? Dzwoń do Polski przez całą dobę z telefonu stacjonarnego po niższych cenach dzięki tanim numerom kierunkowym (tzw. prefiksom "call by call"). Sprawdź w poniższej tabeli, jak najtaniej telefonować w tej chwili do Polski. Po wybraniu numeru usłyszysz zapowiedź, ile płacisz za minutę połączenia. Prefiksy należy wybierać przed właściwym numerem polskiego telefonu, np. 0-PREFIKS-00-48-NUMER. Rozmowy takie rozliczane są poprzez operatora Deutsche Telekom i widoczne są na comiesięcznym rachunku telefonicznym.Zdarzają się przypadki, że od dawna tani prefiks nagle drożeje, dlatego należy regularnie sprawdzać ceny lub zwracać uwagę na automatyczną zapowiedź po wybraniu numeru z prefiksem, która informuje użytkownika o aktualnej cenie za minutę połączenia.


Objaśnienia do poniższej tabeli:

Ort: rozmowa miejscowa w Niemczech
Fern: rozmowa międzym. w Niemczech
Mobilfunk: rozmowa na niem. komórkę
Polen: rozmowa na tel. stacj. w Polsce
Polen M: rozmowa na tel. kom. Polsce
Jetzt / ab: Teraz / Po godz.
Preis: cena (w centach za min.)


Tanie numery kierunkowe:Podane informacje są stale aktualizowane, mogą jednak ulegać zmianie, za co nie ponosimy odpowiedzialności. Przed połączniem usłyszą Państwo zapowiedź po niemiecku z ceną za minutę połącznia. Ceny udostępnił nam portal Teltarif.Informacje praktyczne:


Starter na dołądowania

W Niemczech jest dużo starterów na kartę (prepaid). Wybierz najlepszy, żeby tanio telefonować zarówno do Polski jak i do Niemiec.

WIĘCEJJaki wybrać prefiks?

Dzwonisz z telefonu stacjonarnego do Polski, wybieraj zawsze tanie prefiksy (numery kierunkowe), które znacznie obniżają ceny połączeń.

WIĘCEJInternet za darmo w komórce?

Tak, to możliwe! Do tego niskie ceny połączeń do Polski i do Niemiec na stacjonarne i komórki. A wszystko to bez umowy. Sprawdź, jak to działa.

WIĘCEJ