Internet w komórce za darmo w Niemczech


Darmowy Internet mobilny w telefonie komórkowym

Netzclub - Internet za darmo w komórce.
Sprawdź, jak to działa.Operator komórkowy Netzclub oferuje wyjątkową taryfę Sponsored Surf Basic, która umożliwia darmowe korzystanie z Internetu w komórce w Niemczech bez limitów czasowych (po wykorzystaniu 200 MB połączenie zwania z 25 Mbit/s do 0,064 MBit/s). Szybkość Internetu odpowiada 4G czyli LTE. Jest to oczywiście oferta na kartę, czyli tzw. prepaid. W Netzclub nie musisz doładowywać konta, żeby mieć darmowy Internet na komórce.
Darmowy Internet w komórce to jeszcze nie wszystko: rozmowy z Polską kosztują w Netzclub jedynie 9 ct za minutę na tel. stacjonarny i 22 ct za minutę na numer komórkowy w Polsce! Poczta głosowa jest za darmo. Dlaczego Netzclub daje Intenet za darmo? Oferta ta sponsorowana jest reklamami, które otrzymuje każdy użytkownik mailem lub SMS-em. Nie ma przymusu korzystania z czegokolwiek lub klikania na każdą otrzymaną wiadomość reklamową. Zaskakującym jest fakt, iż przychodzi ich bardzo niewiele i są dość interesujące. Bardzo często rozdawane są darmowe kody rabatowe do wykorzystania w sklepach internetowych lub w mieście. Starter Netzclub przysyłany jest za darmo pod wskazany adres w Niemczech. Można zamówić tylko jedną kartę na osobę.

ZAMÓW NETZCLUB
WhatsApp SIM - WhatsApp za darmo w komórce.
Sprawdź, jak to działa.Operator komórkowy WhatsApp SIM oferuje ciekawą taryfę o nazwie Basis Tarif, która umożliwia darmowe korzystanie z WhatsApp nie tylko w komórce w Niemczech, ale również w całej Unii Europejskiej. Szybkość Internetu odpowiada 4G czyli LTE. Jest to naturalnie oferta na kartę, czyli tzw. prepaid. W WhatsApp SIM nie musisz doładowywać konta, żeby mieć darmowy Internet na komórce i korzystać do oporu z WhatsApp.
Darmowe korzystanie z WHatsApp w komórce to jeszcze nie wszystko: rozmowy z Polską kosztują tu jedynie 29 ct za minutę na tel. stacjonarny i na numer komórkowy w Polsce! Poczta głosowa w WhatsApp SIM jest za darmo.

ZAMÓW WHATSAPP SIM


Informacje praktyczne:


Starter na dołądowania

W Niemczech jest dużo starterów na kartę (prepaid). Wybierz najlepszy, żeby tanio telefonować zarówno do Polski jak i do Niemiec.

WIĘCEJJaki wybrać prefiks?

Dzwonisz z telefonu stacjonarnego do Polski, wybieraj zawsze tanie prefiksy (numery kierunkowe), które znacznie obniżają ceny połączeń.

WIĘCEJInternet za darmo w komórce?

Tak, to możliwe! Do tego niskie ceny połączeń do Polski i do Niemiec na stacjonarne i komórki. A wszystko to bez umowy. Sprawdź, jak to działa.

WIĘCEJ