Internet w komórce za darmo w Niemczech


Darmowy Internet mobilny w telefonie komórkowym

Netzclub - Internet za darmo w komórce.
Sprawdź, jak to działa.Operator komórkowy Netzclub oferuje wyjątkową taryfę Sponsored Surf Basic, która umożliwia darmowe korzystanie z Internetu w komórce w Niemczech bez limitów czasowych (po wykorzystaniu 200 MB połączenie zwania z 25 Mbit/s do 0,064 MBit/s). Szybkość Internetu odpowiada 4G czyli LTE. Jest to oczywiście oferta na kartę, czyli tzw. prepaid. W Netzclub nie musisz doładowywać konta, żeby mieć darmowy Internet na komórce.
Darmowy Internet w komórce to jeszcze nie wszystko: rozmowy z Polską kosztują w Netzclub jedynie 9 ct za minutę na tel. stacjonarny i 22 ct za minutę na numer komórkowy w Polsce! Poczta głosowa jest za darmo. Dlaczego Netzclub daje Intenet za darmo? Oferta ta sponsorowana jest reklamami, które otrzymuje każdy użytkownik mailem lub SMS-em. Nie ma przymusu korzystania z czegokolwiek lub klikania na każdą otrzymaną wiadomość reklamową. Zaskakującym jest fakt, iż przychodzi ich bardzo niewiele i są dość interesujące. Bardzo często rozdawane są darmowe kody rabatowe do wykorzystania w sklepach internetowych lub w mieście. Starter Netzclub przysyłany jest za darmo pod wskazany adres w Niemczech. Można zamówić tylko jedną kartę na osobę.

ZAMÓW NETZCLUB
WhatsApp SIM - WhatsApp za darmo w komórce.
Sprawdź, jak to działa.Operator komórkowy WhatsApp SIM oferuje ciekawą taryfę o nazwie Basis Tarif, która umożliwia darmowe korzystanie z WhatsApp nie tylko w komórce w Niemczech, ale również w całej Unii Europejskiej. Szybkość Internetu odpowiada 4G czyli LTE. Jest to naturalnie oferta na kartę, czyli tzw. prepaid. W WhatsApp SIM nie musisz doładowywać konta, żeby mieć darmowy Internet na komórce i korzystać do oporu z WhatsApp.
Darmowe korzystanie z WHatsApp w komórce to jeszcze nie wszystko: rozmowy z Polską kosztują tu jedynie 29 ct za minutę na tel. stacjonarny i na numer komórkowy w Polsce! Poczta głosowa w WhatsApp SIM jest za darmo.

ZAMÓW WHATSAPP SIM

Internet w Niemczech

Dostęp do Internetu w Niemczech jest powszechny, ale nadal istnieją pewne wyzwania, zwłaszcza w zakresie równości dostępu.

Według danych z 2021 roku, ponad 95% Niemców ma dostęp do Internetu. W porównaniu z innymi krajami UE, Niemcy znajdują się w środku stawki pod względem szybkości i dostępności sieci szerokopasmowej. Średnia prędkość pobierania wynosi około 100 Mb/s, a średnia prędkość wysyłania wynosi około 50 Mb/s.

Jednym z głównych wyzwań związanych z dostępem do Internetu w Niemczech jest nierówność regionalna. Mniejsze miasta i obszary wiejskie często mają słabszy dostęp do sieci, a nawet miejsca, gdzie prędkości są zadowalające, mogą cierpieć na brak możliwości podłączenia się do sieci szerokopasmowej. W tych obszarach Internet jest zazwyczaj dostępny tylko za pośrednictwem połączenia satelitarnego lub przez korzystanie z urządzeń mobilnych.

Innym problemem jest to, że Internet w Niemczech jest stosunkowo drogi w porównaniu do innych krajów UE. Koszty usług internetowych są często porównywane z tymi w USA, a wiele osób uważa, że ceny są zbyt wysokie w stosunku do jakości usług.

Jednym z najważniejszych kroków, jakie Niemcy podjęły w celu poprawy dostępności i jakości Internetu, jest projekt "DigitalPakt Schule". W ramach tego projektu rząd niemiecki przeznaczył 5,5 miliarda euro na modernizację infrastruktury IT w szkołach. Celem projektu jest zapewnienie szybkiego i niezawodnego dostępu do Internetu w szkołach, a także umożliwienie nauczycielom korzystanie z nowoczesnych narzędzi edukacyjnych.
Informacje praktyczne:


Starter na dołądowania

W Niemczech jest dużo starterów na kartę (prepaid). Wybierz najlepszy, żeby tanio telefonować zarówno do Polski jak i do Niemiec.

WIĘCEJJaki wybrać prefiks?

Dzwonisz z telefonu stacjonarnego do Polski, wybieraj zawsze tanie prefiksy (numery kierunkowe), które znacznie obniżają ceny połączeń.

WIĘCEJInternet za darmo w komórce?

Tak, to możliwe! Do tego niskie ceny połączeń do Polski i do Niemiec na stacjonarne i komórki. A wszystko to bez umowy. Sprawdź, jak to działa.

WIĘCEJ